صفحه اصلی               معرفی کتاب                خرید کتاب                 نظرات و پیشنهادات                 پیوندها               تماس با ما 

 

اگر در ایران هستید:

برای خرید اینترنتی کتاب لطفا روی تصویر زیر کلیک کرده و در صفحه ی باز شده بر روی "مشاهده انتخاب های خرید" کلیک کرده و سپس در صفحه ی جدید بر روی "اضافه به سبد خرید" کلیک کنید. در ادامه به صفحه ی دیگری منتقل خواهید شد که باید بر روی "ارسال سفارش" کلیک کنید. در صفحه ی بعد آدرس پست الکترونیک و کلمه ی عبور خود را وارد کرده و در غیر این صورت در سایت ثبت نام کنید. بسته به شهر سکونت شما، امکان ارسال از طریق پیک موتوری، پست سفارشی (۷ تا ۱۰ روز) و پست پیشتاز (۱ تا ۳ روز) میسر بوده و نحوه ی پرداخت نیز به دو صورت پرداخت هنگام تحویل کتاب (فقط در شهر تهران) و پرداخت آنلاین (بانک های پارسیان و اقتصاد نوین) می باشد.

Buy

فروش اینترنتی این کتاب در ایران از طریق سایت آدینه بوک انجام می شود. آدینه بوک از جمله بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی داخل کشور می باشد.


         اگر در اروپا هستید:

و اگر در امریکا، کانادا و یا سایر نقاط جهان هستید:   

alibris.com

     

 
 

Alibris.co.uk Inc. & Alibris.com Inc. (Emeryville, CA 94608, USA)  are authorized retailers for goods and services provided by Illustrated & Classified Foundry Dictionary.

 


 اگر مشکلی در خرید کتاب داشتید به ما ای میل بزنید.